Jak Rozpoznat podvodnou firmu?

Dnešní doba nabízí práci v zahraničí je velmi těžké se orientovat zda se jedná o agenturu nebo skutečnou firmu. Těžké i pro zkušenou firmu. Musím přiznat - Nalětili jsme podvodníkům, agentuře Almark group s.r.o . Na první dojem si nevšímáte maličkostí, které jak se ukázalo dělají celekový obraz. Sídlo firmy v pronajeté kanceláři v budově s dalšími s.r.o. ,žádné výrobní prostředky a spoustu zaplacených vizitek jako slušná firma nebo vracíme řemeslu prestiž.

Firma se zabývá agenturní čiností pro německé stavebnictví kde je živa z rozdílu co němec nabízí a to co agentura vyplatí. Např. v současné době můžete pohodlně sehnat práci v Německu za 22 euro/hod . Fa Allmark Group s.r.o. nabízí práci za jak uvádí 2000-4000 euro nebo taky 14 - 17 euro/hod. Tyto informace vysílá prostřednictvím internetu a placených či sponzorovaných odkazů na FB jako práce v Německu, zarábaj v Německu a mnoho jiných. Tyto informace šíří tito “šmejdi “, aby nalákali tzv. materiál s kterým mohou manipulovat.

Skutečností jsou hodnoty 2000 euro a 14 euro/hod . Hrubého!

U těchto hodnot neuvádí, že je nutné mít vlastní automobil a vlastní pohonné hmoty! cca 1 cesta 700-1200 km tam a zpět 300 euro + každodenní doprava do práce cca 200 euro. U těchto hodnot neuvádí, že je nutné si hradit ubytování ve výši 15 euro/noc! 450 euro/měsíc/osoba

U těchto hodnot neuvádí ,že firma nevlastní nic a veškeré nařadí si musíte přivést!

A aby toho nebylo málo firma Allmark group s.r.o nemá na stavbě ani českého stavbyvedoucího. Abych byl konkrétní povím vám naši zkušenost jak jsme se nechali napálit po více jak 20 letech zkušeností z podnikání:

Fa. Allmark Group s.r.o si u naší firmy objednali – pracovníky na zhotovení sádrových omítek v objemu cca 1200 m2. V České Republice objem asi za 240 000 kč bez DPH. Zázemí firmy Allmark group s.r.o. - nevlastní výrobní prostředky - wc, šatna, sklad, nářadí ,stroje, prostě nic ani lopatu o vše se musíte postarat sami. Převlékáte se na stavbě v zimě, vaše nářadí je nezajištěné, vše venku. Po příjezdu zaměstnanců zjištujeme, že se nejadná o sádrové omítky ale vápenocementové,ale firma Allmark group s.r.o neví jaký je rozdíl !! Stavbyvedoucí/přesněji tlumočník/ není na stavbě a rovněž neví jaký je rozdíl !!! Připravenost ,která nám měla být provedena a dodána před aplikací sádrových omítek ,nebyla a vše jsme zajištovali sami . Montáž a demontáž lešení,přesuny lešení,zakrývaní oken,montáž rohovníků, Apu list a úklid. Abychom neshodily tuto amaterskou firmu před Němcem rozhodli jsem se ,že jim pomůžeme byt jsme nebyli na zhotovení vápenocementové omítky vybaveni vlastním nářadím a vše jsme byli donuceni dokoupit v Německu. Po všech útrapách předáno s rozdílem 1 dne kdy jeden z našich pracovníků měl Chřipku s polních podmínek fa ALMARK GROUP s.r.o Podrženo sečteno 1200 m2 = 1200 euro!

Náklady : Cesta : tam,zpět a každodenní dojíždění do práce 500 euro Ubytování : 1050 euro Nákup nářadí na vápenocementové omítky - 200 euro Náklady Celkem: 1750 euro

Zisk: mínus 550 euro

Upozornujeme na PODVODNOU FIRMU Almark group s.r.o.! Na placených FB Pracuj a zarábaj v Německu mažou příspěvky a jejích systém nyní je, že se nejprve musíte registrovat aby se vyhli komentářům ze zkušenostmi. Pozor na ně!